Reference

Zahradní čtvrť Stěžery

Výstavba bytových jednotek a řadových domů v malebné obci Stěžery vzdálené necelých 3,5 km západně od města Hradec Králové. Projekt „Zahradní čtvrť Stěžery“ zahrnoval 10 řadových domů a 9 samostatně stojících třípodlažních bytových domů s 78 byty, 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Projekt se realizoval v letech 2011 – 2018.

Investor: BV Development Stěžery s.r.o.


Bydlení „Pod stráží“ Rokytnice n/J

V atraktivní lokalitě „Pod Stráží“ blízko centra Rokytnice nad Jizerou byla v létě 2008 zkolaudována stavba nového bytového domu s výhledem na údolí Rokytnice a svahy Studenova a lyžařský areál Horní domky. Novostavba čtyřpodlažního domu s 11 bytovými jednotkami, které byly určeny k prodeji do osobního vlastnictví a postupně všechny prodány. Nabízí výborné zázemí pro milovníky hor a to v průběhu letní i zimní sezóny. Jednotlivé byty o dispozicích 2+kk nebo mezonetové 3+kk o velikostech od 51m2 do 80m2 poskytují veškerý komfort moderního bydlení. Ke každému bytu je k dispozici sklep a garážové nebo venkovní parkovací stání.

Investor: BV Development Rokytnice nad Jizerou s.r.o.


Bydlení „U Slunečních lázní“ Liberec

V atraktivní lokalitě „U Slunečních lázní“ v Liberci byla v listopadu 2006 dokončena výstavba nového komfortního bydlení s výhledem na Ještěd. Na jižním svahu vyrostla novostavba tří třípodlažních domů s 39 bytovými jednotkami, které jsou určeny k prodeji do osobního vlastnictví. Jednotlivé byty o dispozicích 1+kk až 5+kk o velikostech od 53,5 m2 do 187,6 m2 s balkóny, terasami nebo předzahrádkami Vám poskytnou veškerý komfort moderního bydlení. Ke každému bytu je k dispozici sklep a garážové nebo venkovní parkovací stání.

Investor: BV Development Liberec s.r.o.


Bytový dům Husova Pardubice

V docházkové vzdálenosti centra Pardubic jsme v roce 2006 dokončili a zkolaudovali bytový dům Husova. V domě je celkem 22 bytových jednotek od nejmenších 2+kk až po 3+kk s výměrou přes 100 m2. Noví vlastníci se stěhovali do bytů, které jsme pro ně dokončovali výhradně dle jejich přání. Ke každému bytu patří samostatná sklepní kóje a většina bytů má vlastní parkovací stání ve dvoře domu. V přízemí domu jsme vybudovali dva komerční prostory, které dnes už také slouží svému novému účelu.

Investor: BV Development Pardubice s.r.o.


Bytový dům Jeronýmova Kolín

Kolaudace novostavby bytového domu v Jeronýmově ulici proběhla 19.12.2005. Pro nové vlastníky bytových jednotek tím bylo dokončeno komfortní bydlení v klidné lokalitě Kolína s dobrou dostupností do centra. V novostavbě čtyřpatrového zděného domu s dvěma výtahy vzniklo 16 bytových jednotek o dispozicích 1+1 až 4+kk. Vlastníci mají k dispozici sklepy, garáže a venkovní parkovací stání. Každá bytová jednotka má minimálně jeden balkon, lodžii nebo terasu, obrácenou na sluneční stranu. Ve větších bytech je díky komorám dostatek úložných prostor. Pro vybavení jednotlivých bytů jsme použili kvalitní materiály v nadčasovém designu, většinu bytů jsme upravovali podle přání jejich nových vlastníků.

Investor: Bytová výstavba CZ a.s


Obytný soubor Trnová

V městské části Pardubice Trnová jsme vystavěli soubor 32 řadových rodinných domů. Domy jsou uspořádány do sekcí po dvou až šesti tak, že tvoří uzavřený komplex. Toto uspořádání skýtá dostatek bezpečí pro rezidenty a především jejich děti, protože komplex domů není zatěžován veřejnou dopravou. Domy jsou řešeny jako dvoupodlažní (dispozičně 4+1) nebo třípodlažní (5+1) s parkovacím stáním a venkovní terasou vystupující do zahrady. Výstavba celého souboru probíhala po jednotlivých sekcích a poslední domy byly zkolaudovány v zimě 2004/2005 a následně předány do užívání jednotlivým vlastníkům. Každý dům byl řešen individuálně dle přání budoucího vlastníka.

Investor: Bytová výstavba CZ a.s


Bytový dům Ke Kamenci Pardubice

Moderně pojatá stavba bytového domu dokončená v létě roku 2003, se nachází v ulici Ke Kamenci v Pardubicích. V domě je šest bytových jednotek o dispozicích od garsoniéry, přes dva byty 3+1, dále 2+kk, 6+kk a 5+kk. Vlastníci bytových jednotek mají k dispozici garáže a venkovní parkovací stání na vlastním pozemku. Bytový dům Ke Kamenci v Pardubicích byl postaven dle architektonického návrhu Ing. arch. Milana Košaře v klidné a dopravně dobře dostupné lokalitě a nabízí svým majitelům nadstandardní a moderní bydlení.

Investor: Bytová výstavba CZ a.s


Půdní vestavba Okrouhlík Pardubice

Realizací této půdní vestavby vznikly v domě v ulici na Okrouhlíku v Pardubicích čtyři krásné nové byty o dispozicích 2+kk a 3+kk. Celá vestavba byla dokončena a zkolaudována před Vánocemi v roce 2003. Téměř celý prostor je řešen jako podkrovní, což dává bytům specifickou atmosféru a nabízí netradiční využití místa. Jednotlivým novým vlastníkům byly předávány do užívání byty realizované dle jejich nároků a požadavků vč. kompletního vybavení koupelen a kuchyní.

Investor: Bytová výstavba CZ a.s


Bytový dvoj-dům Kotíkovská Plzeň

V atraktivní části města Plzeň – Lochotín, jen pár minut od centra Plzně, jsme pro Vás realizovali výstavbu bytového dvojdomu. V Kotíkovské ulici jsme postavili architektonicky velmi zajímavě řešený dům s celkem 49 byty. Jednotlivé byty jsou prostorné a domyšlené do posledního detailu. Nezapomněli jsme na dostatek úložných prostor jak v bytech, tak i na chodbách, kde má každý byt vlastní komoru. Terasovité řešení domů poskytuje každému bytu maximální prosvětlení sluncem, terasy orientované na sluneční stranu jsou stvořené pro relaxaci posezení s přáteli. V bytovém domě je zabezpečeno pro všechny rezidenty parkování v garážích pod domem. Projekt se nachází v blízkosti chráněné přírodní památky – Kopeckého pramene. Nedaleko je zoologická a botanická zahrada a je zde mnoho dalších možností pro procházky, sportovní vyžití a nechybí ani kompletní občanská vybavenost. Zastávka MHD je ani ne dvě minuty chůze. Bytový dvojdům byl zkolaudovaný v roce 2013.

Investor: Bytová výstavba CZ a.s


Půdní vestavba Bubeníkova Pardubice

V létě roku 2002 byla dokončena a zkolaudována půdní vestavba čtyř mezonetových bytů v domě na nároží ulic Bubeníkova a Čechovo nábřeží v Pardubicích. V podkroví vznikly čtyři jedinečné bytové jednotky s neopakovatelnou atmosférou „bydlení ve věži“. Díky orientaci ke světovým stranám jsou byty nádherně prosluněné a díky parku na nábřeží obyvatelé téměř nevnímají bezprostřední blízkost centra města a jeho ruch. Atypické byty o dispozicích 1+kk, 3+kk, 4+1 a 5+kk našly své nové obyvatele ještě dlouho před dokončením, takže práce probíhaly dle jejich přání a díky tomu má každý byt svou osobitou tvář.

Investor: Bytová výstavba CZ a.s


Bytový dům Sadovská Hradec Králové

V domě, který naše společnost dokončila a zkolaudovala v roce 2002, je celkem 7 bytových jednotek. Dům se nachází v docházkové vzdálenosti komerčního centra Hradce Králové a svým obyvatelům nabízí tedy komfort kompletní občanské vybavenosti na dosah ruky. V suterénu domu je řešeno parkování pro rezidenty a sklepní kóje k jednotlivým bytovým jednotkám. Každý byt má balkón, resp. terasu na západ, tedy ideálně orientovanou pro odpolední nebo večerní posezení. Jednotlivé byty byly řešeny individuálně dle přání jejich budoucích vlastníků a byly zde využity i některé méně obvyklé materiály a vybavení, tak aby byli vlastníci maximálně spokojeni se svým novým bydlením.

 

 


Bytová výstavba CZ a.s.             +420 736 629 993             prodej@bytovavystavba.cz