Historie firmy

Společnost byla založena 1. 9. 2000 zápisem do obchodního rejstříku. Od počátku své existence zaměstnává a sdružuje odborníky v oblasti přípravy a realizace projektů nového bydlení. V průběhu času se společnost propracovala přes realizace jednotlivých rodinných domů, rekonstrukce a půdní vestavby, komplexy rodinných řadových domů, až do dnešní podoby etablovaného odborníka na přípravu a realizaci projektů bytových domů. V reakci na změny ve způsobu financování projektu a v zájmu zajištění nejvyšší bezpečnosti vložených prostředků investorů i klientů společnosti se vyvíjela i struktura společnosti až do dnešní podoby skupiny společnosti Bytová výstavba CZ.

SKUPINA BYTOVÁ VÝSTAVBA CZ A.S.:

BV Development Stěžery s.r.o.
BV Development Liberec II. s.r.o.
BV Development Hradec Králové s.r.o.
BV Development Jinočany a.s.
BV Development Slatina s.r.o.
BV Development Deštné a.s.
BV Development Třebechovice s.r.o.

Jak pracujeme

Příprava projektu: Na základě tipů, konkrétních nabídek nebo z veřejných dražeb získáváme lukrativní pozemky v atraktivních lokalitách především větších měst. Při výběru lokality je pro nás mimo jiné vždy podstatná kompletní občanská vybavenost a dobrá dopravní obslužnost budoucího projektu. Na našich projektech spolupracujeme s vysoce odbornými projekčními a architektonickými kancelářemi. Držíme krok s moderní architekturou a využíváme nejmodernějších technologických postupů při výstavbě. Díky tomu nabízejí naše projekty svým vlastníkům kompletní občanskou vybavenost a bezproblémovou dopravní dostupnost.

Realizace projektu: Ve výběrových řízeních vybíráme nejlepší generální dodavatele staveb, kteří jsou schopni zajistit bezvadnou kvalitu prací, dokončení stavby v termínu a také záruční a pozáruční servis.

Financování projektů

Jednotlivé projekty financujeme absolutně nezávisle na sobě z vlastních zdrojů nebo kombinací vlastních zdrojů a investičního úvěru banky. Tento systém zajišťuje maximální bezpečí pro klienty, kteří hradí kupní cenu za nemovitost na speciální vázaný účet a jejich finance tak nemohou být nijak zneužity. Samozřejmostí je pro nás asistence při vyřízení hypotečního úvěru pro kupujícího. Minimalizujeme čas našich klientů strávený sháněním dokumentů požadovaných bankou.

Klientský servis

Naše projekty mají už ve standardním provedení širokou škálu velmi kvalitních materiálů, ale je pro nás samozřejmostí pomoci každému klientovi realizovat jeho sny a změnit tyto sny v realitu. Umíme zajistit od jednoduchých záměn obkladů, dlažeb nebo plovoucích podlah, přes úpravy umístění příček, rozvodů elektro, topení a vody, až po kompletní návrh vzhledu interiéru zpracovaný kvalifikovaným bytovým designérem.

Zajištění založení společenství vlastníků jednotek – správa a provoz domu: Pro zajištění kompletních služeb pro naše klienty je součástí naší činnosti také zajištění založení společenství vlastníků jednotek a svolání prvního shromáždění vlastníků jednotek. Poskytujeme také kompletní poradenství v počátcích existence SVJ.

chevron-down